Ett litet lager med leksaker
2009-11-13 - 10:57:10
Igår köpte jag på mig ett litet lager med fina leksaker från bland annat Brio. De magiska klossarna kostade 99 kronor och skallran kostade 35 kronor. Bra pris! Leksaker är verkligen en bra sak att FYNDA på Gekås i Ullared. De har samma märken som vanliga leksaksaffärer. Men MYCKET billigare!
Ni skulle bara veta hur den här bilden är fotad. Jag skall fundera på om jag skall lägga upp en bild som visar "bakom kulisserna".
Idag njuter vi av en SOLIG fredag. Ludde har precis sovit sin förmiddagslur och ligger nu och snackar glatt i sängen. Bäst att gå in och se vem han pratar med. Hoppas ni också får en solig och fin dag!
Åh jag som jätte gärna vill veta hur du lyckas, får du gärna visa ;) Älskar dina fotografier och du är så otroligt duktigt!
Kram
Klart man vill ha lite fototips!! :)
Ha en skön dag!
Vilken bra ide! att ha ett litet lager;)
alltid någon som fyller år eller som kan behöva en liten klapp;))
Trevlig helg! =)
Tycker absolut att du ska ta en bakom kulisserna bild så vi får se=)
Hoppas at ni har en bra dag.
Kramar
Härligt att ni fyndat på Ullared! kram
Nä,någon sol har vi inte.
Och inte blir det någon Ullared heller ;)
Ha det bra och kram på dig!
Nu blev jag ju riktigt nyfiken på hur bakgrunden egentligen såg ut..:)
Vilka fynd du gjorde! Tur att det inte bara blev plastpåsar :)
Vi har varit ute i solen men fy vad kallt. Trots full vintermundering frös iaf jag efter 1 timme.
Ha en skön fredag!
Kram
Alla fototips går hem hos mig! Vill också ta en tur till Ullared. Får bli när bebisen kommit.
Kram
BRIO e bra! De håller i all evighet!
Min 7 månader gammla dotter har precis samma leksaker från BRIO, plus en röd cigarrbil (tycker mig ha sett att Ludde har en svart sådan?). Vi har fyndat dm på ÖB, inte riktigt lika billigt som på GeKås dock =)
Oavsett vilket, Tilda älskar de magnetiska klossarna. Speciellt ljudet när man slår de mot varandra...
Den skallran är så rolig! Alexander älskar att leka marackas med den..och att slå den i allt som man kan slå den i =)
Åh vad bra! Är så sugen på en tripp dit.
Kommentera Här..



