Sommarläsning




Denna har jag letat efter ett tag men inte hittat förrän idag, vet att Annika hade en sån och den är lite kul eftersom mamman fyller i från ena hållet och pappan från andra- om graviditeten, förlossningen och första tiden som föräldrar.

Härlig blogg du har! Kolla in gravidlooken.se du
Du hittade den ju!
Skulle just gå å leta efter den!
Kram!
Spännande böcker allihop och lättsamma
Jag har läst Nicole R sin bok och "den jag ville ha".
Bra böcker:)
Det är så kul med såna böcker man fyller i! :)
Kram
Jag måste bara varna dig, jag tyckte inte att "Sanningen om Diamanter" var speciellt bra. :)
Den där graviditetsboken verkar skojj, en sån ska jag nog oxå skaffa den dagen jag skaffar bebis.
Vilken cool fyll-i-bok ! jag ångrar mig något att jag inte förde nogare anteckningar hur jag mådde genom graviditeten. Kan säga att jag inte har en susning hur jag hade det i typ vecka 23. Tiden går så snabbt !! Fast jag har ju såklart bloggen =) Egentligen en perfekt fyll-i-bok dessutom med bilder. Hoppas du har en skön dag i solen !
jag går aldrig till bibblan... tycker de e mycket bättre att klicka hem böcker som jag vill ha (ler).. Å inte visste jag att de va fraktfritt nu hos Bokus.. kram
åh sicken smart bok :)
Den jag ville ha har jag läst =)
Helt ok bok, tog ett tag innan man kom in i den.
Tack! Kan säga att jag ser fram emot att få kika på bilder av er lilla skatt sen!
Kram
Åh tack så mycket!
Ja det är verkligen underbart.. vilken kärlek!
Kram
Den där "mitt första år som mamma/pappa har jag också. Vi fick den faktiskt av Maria och Johan när jag blev gravid :) Det är så himla kul att fylla i :)
Fylla-i-boken köpte jag på ICA Maxi =)
Svar: Tack! =)
Åh vilken söt bok! Vad roligt att fylla i den kan jag tänka mig =)
Tyckte inte att boken med Nicole Richie var så bra tyvärr men skulle vilja läsa den av Jane Green =)


