Annons:

Kontakta oss

Har du frågor om ditt medlemsskap, dina inloggningsuppgifter, ditt Gravidpaket eller din blogg når du oss enklast via vår medlemsmejl: medlem[@]alltforforaldrar.se.
Ledningen kan nås på ledning[@]alltforforaldrar.se.
Säljavdelningen nås på salj[@]alltforforaldrar.se. Läs mer om annonsering här »

Kontakta medarbetare direkt

VD

Lisen Sellén
Telefon: 070 - 989 01 10
lisen.sellen@alltforforaldrar.se

Försäljningschef

Linda Selenhag
Telefon: 0763-21 22 62
linda.selenhag@alltforforaldrar.se

CTO

William Kim
Telefon: 0703-41 44 26
william.kim@alltforforaldrar.se

Redaktionsansvarig

Tove Hellsten
tove.hellsten@alltforforaldrar.se

Key Account Manager

Josefine Jontálar
Telefon: 0763-46 69 68
josefine.jontalar@alltforforaldrar.se

Key Account Manager

Anna Hansson Koprowicz
Telefon: 0733-69 68 88
anna.hk@alltforforaldrar.se

Key Account Manager

Niklas Jonsson
Telefon: 0760-31 42 06
niklas.jonsson@alltforforaldrar.se

Key Account Manager

Mia Strid
Telefon: 0706-94 00 06
mia.strid@alltforforaldrar.se

Key Account Manager

Bethina Svensson
Telefon: 0723-16 14 68
bethina.svensson@alltforforaldrar.se

Traffic/Affärsutvecklare

Lina Zetterlund
Mammaledig

Key Account Manager

Rebecca Rösch
Mammaledig

Besöksadress

Svenska Allt för föräldrar AB
Kungsgatan 44
111 35 Stockholm
Head lice treatment 101
Annons