Kan väl passa på att säga godmorgon också. Somnade med barnen kl 11 och vaknade nu precis alladeles nyss.
Gud så välbehövt och skönt, påfrestande att vara gravid tvillingmamma må jag säga.
Nu blir det lunch här i huset. Kycklinggryta för mig och barnen. Hoppas dom gillar det, men det tvekar jag inte på =)
Kram på er.
Uppdaterat 16:35
Har strulat lite här i eftermiddag med bloggen, men det verkar som om det kommer fungera iaf. Så troligtvis får ni se min blogg överraskning senare idag!
Kommer saknas lite bilder i gamla inlägg MEN de skulle komma tillbaka om någon vecka ungefär enligt Blogg Esse. Så vi hoppas på det!
Nu ska jag kolla mailen igen och hoppas på ett bra svar =) Håll tummarna!

SOV så mycket du kan gumman, snart blir det svårare att göra det;D
Kraaaaam<3
åh vad söta dom är :)
dom kommer nog bli väldigt nära vänner!
Åh, kan tänka mig att det är en del jobb med att vara gravid tvillingmamma... själv tycker jag det är påfrestande bara att vara gravid, haha!
Men så fint att du har extra "många" att älska, en hel 3-barnsfamilj snart!
Lustigt hur mycket extra kärlek som kan få rum i ens liv på så kort tid...
Hoppas dagen varit bra!
sv;
Ja tiden går riktigt snabbt nu! Rätt skönt att det händer en del nu innan det är dags, jul, nyår... det gör ju att tiden går ändå lite snabbare :)
jo man tycker säkert det går jätte långsamt emot slutet... för då längtar man ju verkligen...
Men jag hoppas det går fort.. För tiden går ju alldeles för fort när dom väl kommit ut...
Hur gamla är dina barn nu? Kram




