Hej alla mammor Jag heter Mariah är 28 år och bor i Sollentuna med min sambo Rickard, 4 åriga dotter Olivia och lillebror Milton som kom den 28 augusti.
Har inte varit inne på denna sida på flera år...;) Fick min lilla solstråle på alla hjärtans dag 2004. Det var när jag väntade henne som jag hittade denna sida. Vilka fantastiska kvinnor jag mötte här! Vi hade så kul, träffades och jämförde magar och åt bakelser med undanflykten att vi faktiskt var med barn!! Sedan när vi hade våra knyten så åt vi sallad och bannade oss själva för att vi ens tittat åt bakverk..
Äntligen kom han lilla lilla älskade bebis. Den 28/8 tittade han ut och han var så efterlängtad. Vi är så lyckliga min älskade sambo och jag, storasyster Olivia är så stolt över sin lillebror Milton. Ha det gott och skriv gärna någon rad